Пункт футбольної взаємодопомоги

Всім привіт.

Сподіваюсь всі у відносній беспеці.
За час повномасштабного вторгнення, гравців харківської айтішки розкидало по всій країні (та поза її межами). Зараз у багатьох є бажання повернутися до футболу, але в нових містах проживання знайти можливості пограти не завжди просто.

До кінця війни ще довгі "2-3 тижні максимум". Тож давайте організуємо пункт обміну інформацією по містах і країнах в коментарях до цього поста.

І ті хто вже знайшов де і з ким пограти, і ті хто ще шукає - вказуйте місто і залишайте email або інші контактні данні для зв'язку, допоможемо один одному.

P.S. У Львові проводять регулярні сезони IT-Ліги. Деякі харківські гравці вже знайшли собі команди. Інші також можуть спробувати. Сайт львівської айтіліги.

23 серпня 2022
Оргкомитет IT-Лиги

Подведение итогов сезона и награждение

Награждение состоится 20-го декабря (понедельник) в 19-00, в ресторане «Старгород».

До 20 декабря, мы сводим/исправляем статистику, публикуем обзоры финальных туров и всего сезона, выбираем лучших игроков.

Если в каких-то играх, ваши ассисты не учли или ваши голы записали на кого-то другого (Сергея Вдоварейзе) – пишите на парторг, прилагайте видео доказательства (ссылку на момент из матча).8 грудня 2021
Оргкомитет IT-Лиги